Київ
У Києві почали повертати опалення у частину будинків Дніпровського району, які були без теплопостачання після минулих обстрілів — Кличко
У Києві у частину будинків Дніпровського району, які були без теплопостачання після минулих російських обстрілів, почали повертати тепло. Про це у четвер, 26 лютого, повідомив мер Києва Віталій Кличко.
26 лютого, 12:09