Компанії / Ринки
Вперше з 2014 року. Україна гарантувала збільшення імпорту газу з Європи на 30%, отримає через Угорщину
Компанія Оператор ГТС України та оператор ГТС Угорщини FGSZ уклали угоду про взаємодію для запровадження з 1 січня 2022 року гарантованих потужностей для транспортування природного газу з Угорщини в Україну.
22 грудня 2021, 20:24