Події
Кабмін вперше з 2008 року підвищив оклади бюджетникам і держслужбовцям
З 1 грудня Кабінет міністрів України підвищує посадові оклади працівникам бюджетної сфери і всім держслужбовцям - від спеціалістів I категорії до президента
14 грудня 2015, 17:57