Події
Зі Львова вивезли понад 50% сміття - ОДА
Зі сміттєвих майданчиків Львова вивезли понад 50% перенакопиченого сміття, повідомили у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, передає УНІАН
1 липня 2017, 14:48