Компанії / Ринки
В Україні хочуть зобов'язати всіх мобільних абонентів зареєструватися за півроку
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), пропонує встановити термін у півроку на реєстрацію абонентів мобільних операторів
10 серпня 2017, 09:37