Події
Екс-мер Слов'янська Штепа виписалася з лікарні
У середу, 4 жовтня, екс-мер Слов'янська Неля Штепа виписалася з харківської лікарні, куди була госпіталізована з гіпертонічним кризом, і повернулася додому, в Слов'янськ, повідомив її адвокат Дмитро Марченко, передає Інтерфакс-Україна
4 жовтня 2017, 13:35