Телеком / IT / Медіа
Коли мобільні оператори почнуть вимикати свої 3G мережі і навіщо
Мобільні оператори почнуть вимикати свої 3G мережі цього року. Це потрібно для звільнення «місця» для 4G та забезпечення швидших та кращих послуг.
6 січня 2025, 09:44