Події
РФ вночі атакувала обʼєкти енергетики у Харківській та Чернігівській областях, у Києві зберігається дефіцит електроенергії — Міненерго
Російські війська в ніч проти понеділка, 26 січня, атакували обʼєкти енергетики у Харківській та Чернігівській областях, внаслідок чого там знеструмлені споживачі. Про це повідомили в Міністерстві енергетики.
26 січня, 14:03