Країни
У Росії випустили монети із зображенням Києва та інших зайнятих Червоною армією міст Європи
Центральний банк Росії 1 серпня випустив 14 монет з недорогоцінних металів номіналом 5 рублів в серії Міста-столиці держав, звільнені радянськими військами від німецько-фашистських загарбників
3 серпня 2016, 15:28