Дніпро
У Дніпрі збільшується кількість громадського транспорту та відновлюється робота внутрішньообласних пасажирських маршрутів
У зв’язку з очікуваним збільшенням пасажиропотоку відсьогодні на маршрутах громадського транспорту додали по одній-дві машини. Про це повідомив сьогодні, 21 березня, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Ігор Маковцев. Причому, за необхідності, рухомий склад ще поступово додаватимуть.
21 березня 2022, 18:30