Країни
Повертається до роботи. Прем'єра Люксембургу виписали з лікарні після лікування COVID-19
Прем'єр-міністр Люксембургу Ксав'є Бетель виписаний з лікарні після лікування COVID-19.
8 липня 2021, 15:55