Події
Від коронавірусу. У Кіровоградській області померли брати-лікарі
У Кіровоградській області від коронавірусу помер 63-річний лікар дитячої обласної лікарні Кропивницького, раніше також від COVID-19 помер його старший брат, який теж працював лікарем.
9 травня 2020, 14:07