Фінанси
Через програний арбітраж. Кабмін направив 103 млн грн з ковідного фонду колишнім вкладникам Кредитпромбанку
Кабінет виділив Мін'юсту 103 млн грн з фонду по боротьбі з COVID-19 на виплати компаніям, які виграли міжнародний арбітраж проти України.
21 грудня 2020, 19:14