Країни
Єлизавета II відкрила в Лондоні Центр захисту від кібератак
У вівторок, 14 лютого, королева Великобританії Єлизавета II відкрила в Лондоні штаб-квартиру національного Центру кібербезпеки (NCSC)
14 лютого 2017, 15:29