Київ
Проїзд за спецквитками. З вівторка у Києві збільшать кількість наземного транспорту — схеми маршрутів
З вівторка, 12 травня, із послабленням карантинних заходів у Києві збільшать кількість маршрутів наземного громадського транспорту. Проїзд, як і раніше, дозволений тільки за спецквитками і в засобах індивідуального захисту.
11 травня 2020, 10:03