LOL
Купив за 25 грн. Пенсіонер з Хмельницької області виграв майже 200 тисяч гривень у Лото-Забава
У Нетішині, місті Хмельницької області, чоловік пенсійного віку купив лотерейний білет за 25 гривень і став переможцем розіграшу. Він виграв 190 000 гривень.
13 травня 2025, 16:50