Компанії / Ринки
Енергоатом буде продавати електроенергію в Європу
Національна атомна енергогенеруюча компанія Енергоатом планує у 2019 році почати експортувати електроенергію, вироблену на другому блоці Хмельницької АЕС, в енергосистему країн ЄС, зокрема, у Польщу та Угорщину
2 березня 2017, 16:32