Події
Без цифрового ТБ. Кабмін на рік відклав перехід на цифровий стандарт телемовлення
Кабінет міністрів України відклав на рік, до 30 червня 2017 року, повний перехід з аналогового на цифрове ефірне телебачення
6 квітня 2016, 15:37