Футбол
Екс-лідер Динамо, який залишається без клубу, отримав нову роботу
Голова профспілки футболістів в Україні Олег Печерний заявив про те, що один із авторитетних у минулому гравців Динамо Олег Гусєв погодився очолити організацію, повідомляє Плюс Спорт
26 квітня 2017, 14:46