Олимпиада 2020
Українка з олімпійським рекордом виграла першу в історії Ігор жіночу гонку в каное-одиночці
Українка Людмила Лузан перемогла в першій в історії Ігор жіночій гонці в дисципліні каное-одиночка на дистанції 200 м у Токіо, встановивши олімпійський рекорд.
4 серпня 2021, 11:18