Інше
Жіноча збірна України з гандболу вийшла на Євро-2026, попри поразку від Сербії
Жіноча збірна України з гандболу зазнала поразки у заключному матчі відбору проти Сербії, але здобула путівку на чемпіонат Європи-2026.
12 квітня, 22:22