Компанії / Ринки
Новини компаній
Економія 40%. Як VITOGROUP перетворила дахи заводів на СЕС і вистояла під обстрілами і дефіцитом електроенергії
Зима 2022 року стала найскладнішою для української енергетики: масовані атаки по інфраструктурі призвели до руйнування понад 40% енергосистеми та тривалих відключень. У багатьох регіонах відключення по 8−10 годин стали буденністю. Ця історія — про власника трьох харчових заводів, які щомісяця виробляють 200 тонн продукції для тисяч клієнтів. У 2023 році він опинився перед загрозою зупинки виробництва, але знайшов рішення, вистояв і навіть заощадив понад 40% на електриці під час енергоколапсу.
24 грудня 2025, 10:50