Одеса
В Одесі планують розвантажити міський транспорт завдяки електричці з Суворовського району
Чиновники обговорили можливість запуску модернізованої електрички від так званого селища Котовського до залізничного вокзалу. Зараз жителі району майже не користуються цим транспортом, проте у мерії впевнені — все через поганий стан вагонів.
14 лютого 2022, 18:49