Країни
У Москві обвинуваченого в перебуванні у лавах Правого Сектора посадили на шість років
Суд у Москві засудив до шести з половиною років позбавлення волі колишнього учня школи Кирила Банецького за участь в організації Правий Сектор. Про це повідомила Lenta.ru
17 вересня 2016, 06:44