Соціум
Не мав водійського посвідчення. На Закарпатті ув’язнили 20-річного юнака, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків
Прокуратура довела вину 20-річного юнака, який, не маючи водійського посвідчення, керував автомобілем та перевищив швидкість, внаслідок чого загинуло двоє підлітків.
23 березня, 12:14