Футбол
20 українців довічно дискваліфіковані Федерацією футболу Вірменії за договірні матчі
Федерація футболу Вірменії (ФФА) за участь у договірних матчах довічно дискваліфікувала 20 українців, серед яких опинився колишній гравець київського Динамо Дмитро Копитов.
6 липня 2020, 15:27