Геополітика
Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Будапешта — Сибіга
Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на аналогічні дії Угорщини. Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга в п’ятницю, 9 травня.
9 травня 2025, 19:46