Телеком / IT / Медіа
У центрі кібервійни. Держспецзв’язку вперше взяла участь у легендарній конференції з кібербезпеки Black Hat
Представник Держспецзв’язку вперше взяли участь у найбільшій конференції з кібербезпеки Black Hat.
19 серпня 2022, 15:48