Країни
«Побігли все скуповувати». Боти Кремля звинуватили в дефіциті бензину росіян, які стоять у чергах на заправках — ЗМІ
Кремлівські боти за останній тиждень залишили понад 3100 коментарів під дописами у ВКонтакте, присвяченими дефіциту пального у Росії, повідомляє Верстка з посиланням на дані проєкту Ботнадзор.
22 червня, 15:51