Політика
«Така погода, що треба їсти борщ!» NV обідає з Анкою Фельдгузен, яка розповідає про настрої німців і як сама протрималась в Києві у цю зиму
Анка Фельдгузен, німецька дипломатка, що стала українським бізнес-омбудсменом, розповідає про свій досвід життя в Києві майже без опалення, згадує як потрапила під ракетний обстріл, і порівнює німецьких підприємців з українськими.
16 березня, 00:37