Компанії / Ринки
У Києві з 1 листопада запустять електронний квиток у тестовому режимі
Київська міська державна адміністрація (КМДА) вирішила запустити електронний квиток у комунальному транспорті в тестовому режимі з 1 листопада.
25 жовтня 2018, 16:10