Київ
У Києві з 16 травня відновлять плату за проїзд у громадському транспорті — Кличко
Від 16 травня в Києві відновлюють електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті — як у наземному, так і в метро.
14 травня 2022, 16:20