Знаменитості
«Бажаю тільки щастя». Наталка Денисенко та Олена Світлицька вперше після сварки з’явилися на одному світському заході
Актриси Наталка Денисенко та Олена Світлицька вперше після сварки опинилися на одному світському заході. Але як повідомили у програмі Ближче до зірок на ТЕТ колишні подруги не спілкувалися.
3 травня, 16:29