Статті
Газ та сонце: чи безпечно залишати авто з ГБО в спеку?
Влітку, коли асфальт плавиться, а повітря в салоні нагадує духовку, чимало власників машин на газу відчувають легкий дискомфорт, залишаючи авто під прямими променями сонця. Звідкись взявся страх: «а раптом балон вибухне?».
9 червня, 04:45