Вибух у технікумі в Керчі

thumb img
ТЕМАВибух у технікумі в Керчі
21 жовтня 2018, 08:01
20 жовтня 2018, 18:20
Геополітика
thumb img

Вибух у технікумі в Керчі

У середу, 17 жовтня 2018 року, стався вибух у політехнічному коледжі в Керчі (окупований Крим). ЗМІ повідомили про 19 загиблих і 50 постраждалих.

Швидких машин для евакуації постраждалих не вистачало. Для транспортування залучили громадський транспорт. На місце також приїхала аварійно-газова служба. За повідомленням очевидців, на місце прибули військові.

Вибух стався в їдальні коледжу. Очевидці повідомляли, що що поруч з будівлею перебувала стороння людина. Одні говорили, що вона щось підкинула, інші, що зайшла всередину і щось залишила.

У коледжі в Керчі було підірвано вибуховий пристрій, говорилося в повідомленні Антитерористичного комітету РФ. За інформацією НАК, це сталося близько 12 години дня.

На місце прибули сили і засоби підрозділів ФСБ, МВС, Росгвардіі і МНС. Територія біля коледжу оточена, усіх, хто перебував у будівлі, евакуйовали. Навчальні заклади в місті закриті. Всіх дітей відправили по домівках. У Криму оголошено триденну жалобу.

Виявилося, що в коледж прийшов його студент четвертого курсу, 18-річний Владислав Росляков, і почав стріляти у всіх, а потім здійснив вибух. Його знайшли застреленим в одному з приміщень коледжу.

Читайте у нас всі останні новини про трагедію в Керчі.