Чому дівчатка навчаються краще за хлопчиків, але хлопчики набагато щасливіші
Трирічні дослідження показали, що дівчатка в школі набагато нещасніші, незважаючи на те, що традиційно краще вчаться і перевершують хлопчиків за всіма академічними показниками