Морквина для Путіна

6 коментувати
Захід може продемонструвати готовність до певних компромісів з Кремлем, але це буде не більше ніж видимість

На саміті G-20 Путін планує зустрітися з німецьким канцлером Ангелою Меркель і французьким президентом Франсуа Олландом, де буде намагатися нав'язати Заходу формат вирішення українського питання без участі Києва.

Загроза досить реальна, але в кінцевому підсумку будь-які ескізи діалогу щодо України будуть неможливі без участі України. Не думаю, що план Кремля щодо виключення нас з переговорного процесу може бути виконаний.

Хоча Захід може давати Росії ілюзію, що це можливо. Адже на Заході до переговорного процесу значною мірою відносяться не тільки як до засобу досягнення мети; для них дипломатія означає також відсутність війни. І для того, щоб Путін не виходив з переговорів, повинна бути умовна морквина, за якою він буде бігти. Я не виключаю можливості, що Захід буде демонструвати готовність до певних компромісів з Кремлем, але це буде не більше ніж зовнішня видимість.

Те, який сценарій буде в кінці кінців реалізований, залежить і від самої України. Від уміння наших політичних еліт об'єднуватися і демонструвати Заходу та іншим міжнародним партнерам, що Україна – ефективна держава з єдиною чіткою політичною позицією.

Будь-які ескізи діалогу щодо України будуть неможливі без участі України

Також багато залежатиме від результатів виборів у США – він матиме вплив не тільки на ситуацію всередині України, але й на відносини між членами західного табору в цілому.

Існує загроза, що нас можуть злегка відсунути від переговорів. Кремль буде використовувати для цього всі методи – від загострення в Донбасі до готовності до компромісів з інших питань (наприклад, по Сирії), а також поступок у всіх економічних суперечностях, які існують на сьогодні між Заходом і Росією. Тим не менш, не думаю, що ці методи будуть досить успішні, щоб план Кремля реалізувався.

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.