Що Україні робити з Донбасом

25 коментувати
Не має значення, що відбувається за закритою лінією, Україна повинна спокійно йти реформаторським шляхом

Спроба Росії витіснити Україну з переговорів по Донбасу, звинувативши керівництво країни в тероризмі та небажанні вирішувати конфлікт мирним шляхом, захлинулася. Західні партнери Путіна розуміють, що історія з так званими «українськими диверсантами» в Криму – не більше ніж фейк.

Мінські переговори дійсно застопорилися, зустріч нормандської четвірки зірвалася. Однак, на мою думку, керівництво України може скористатися цим. Мета Росії полягає в тому, щоб заштовхнути окуповані території в політичне тіло України, використовувати їх для розкладання країни і блокування її європейського розвитку. Путіну не потрібен Донбас, як і Крим – йому потрібно знищити всю Україну.

Давно, ще на початку мінських переговорів, я пропонував українській владі інший підхід: оголосити ці території тимчасово окупованими, щоб уся відповідальність за них лежала на російських окупаційних військах. Нехай окуповані території животіють під російським спонсорством якомога довше, а не розкладають як ракова пухлина Україну. А західні партнери, Франсуа Олланд і Ангела Меркель, нехай забезпечать, щоб на лінії розмежування виконувалися умови перемир'я.

Путіну не потрібен Донбас, як і Крим – йому потрібно знищити всю Україну

Не має значення, що відбувається за закритою лінією, Україна повинна спокійно йти реформаторським шляхом. Ці території повернуться самі, з часом. Заморожений конфлікт, яким лякають українців, - чудовий варіант в ситуації, що склалася. Адже те, чого вимагає Путін, набагато гірше замороженого конфлікту.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.