Що відбувається з НАБУ

2 коментувати
Замість підтримки з боку колег детективи отримали відкриту війну та саботаж

Наскільки розумію, найближчим часом співробітників НАБУ чекає ще одне випробування. Під час незаконного утримання в підвалі Генеральної прокуратури у технічних працівників НАБУ відібрали службовий планшет і особистий ноутбук, на яких зберігаються дані про персонал Агентства. І, якщо я правильно все розумію, найближчим часом в ЗМІ з'являться персональні дані детективів НАБУ, а також співробітників оперативно-технічних підрозділів.

Адже ще зовсім нещодавно цим хлопцям в очі сказали: ідіть і боріться. І багатьом з них, - та й нам теж - не вірилося, що в правоохоронній системі можливо не продавати кримінальні справи, не зливати інформацію, не "закопувати" підозри під сукно і не йти на угоду з політичним дахом. Але тепер, коли НАБУ крок за кроком доводить, що це можливо, замість підтримки з боку колег вони отримали відкриту війну та саботаж.

До речі, рівно те саме переживала і переживає Нова патрульна поліція. І таких прикладів багато. Озирніться навколо - в усій державній службі будь-яка біла пляма або острівець змін піддається гонінням і дискредитації.

Адже ще зовсім нещодавно цим хлопцям в очі сказали: ідіть і боріться

Спікери на захист Генеральної прокуратури відкрито використовують лексику та методи партії влади часів Віктора Януковича. Винними виявляються не люди, що покривають корупцію, а громадянське суспільство і міжнародні донори. Оперативне відео прокурорів публікується в мережі анонімними користувачами (згадайте відео з камери Юлії Тимошенко, в чому різниця?). Залишилося тільки почати публікацію подробиць інтимного життя неугодних детективів, оперативників, депутатів і активістів. Це шлях в нікуди.

Єдине, на що можуть розраховувати такі "білі ворони" в системі - це відкрита підтримка суспільства. Ми можемо нескінченно плюватися від політики, державних органів влади в принципі. Але це нічого не змінить до того часу, поки ми не почнемо бачити, чути і підтримувати тих, хто взяв на себе відповідальність і, всупереч усьому, прагне змінити існуючий стан речей.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.