Американський есмінець Ross увійшов до акваторії Чорного моря

Геополітика

15 грудня 2019, 18:49

Американський есмінець Ross пройшов через Босфор і увійшов до акваторії Чорного моря.

Фотографії опублікував фотограф Reuter Yoruk Isik.

Про початок операції повідомляли також ВМС США.

«Ross починає свій транзит через північну протоку по шляху до Чорного мору для проведення операцій по забезпеченню безпеки на морі з партнерами і союзниками. Це восьмий раз в цьому році», — повідомили в ВМС.

У середині жовтня в Чорне море заходив есмінець Військово-морських сил США DDG78 Porter.

Інші новини

Всі новини