Продадуть чи ні? У Volkswagen вирішили долю Lamborghini, Bentley і Ducati

Новини

15 грудня 2020, 17:06

Представники німецького автоконцерну VAG заявили, що бренди Bentley, Ducati і Lamborghini залишаться у складі компанії. В той же час, доля Bugatti залишається невідомою.

Пару місяців тому ЗМІ повідомили про можливий продаж компанії Bugatti німецькою компанією Volkswagen, посилаючись на джерела в концерні VAG.

В медіа також натякнули на ймовірний продаж Lamborghini, SEAT, Italdesign і Ducati, якими зараз володіє Volkswagen, а СEO материнської компанії Герберт Дисс заявив, що «Volkswagen треба змінитися» і «відійти від колекції дорогих брендів».

Проте, днями представники концерну VAG підтвердили, що Bentley, Ducati і Lamborghini залишаться у складі компанії, а доля Bugatti залишилася невирішеною.

Передбачалося, що Bugatti може перейти у володіння хорватського виробника спортивних електрокарів Rimac. Компанія Porsche, яка також належить концерну VAG, володіє 15,5% акцій Rimac. Таким чином, частина Bugatti буде належати VW Group навіть після ймовірного продажу цього бренду компанії Rimac.

Однак, у звіті Reuters було зазначено, що керівництво Volkswagen не обов’язково може продати ексклюзивні дочірні компанії, а, наприклад, переформатувати їх роботу під виробництво повністю електричного транспорту.

Доказом цього може бути випуск першого електромотоцикла Ducati або створення продуктової версії першого електрокара Bugatti.

Більшість дочірніх брендів Volkswagen вже заявили про повну електрифікацію своїх лінійок авто.

А у Volkswagen заявляли, що нове покоління бензинових і дизельних моторів, яке вийде у 2026 році, стане останнім сімейством двигунів внутрішнього згоряння в історії марки.

Інші новини

Всі новини