В Сімферополі обікрали храм ПЦУ

Події

7 грудня 2019, 17:53

У анексованому Сімферополі невідомі викрали майно з собору святих Володимира і Ольги Православної церкви України.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент одразу написав заяву в поліцію.

«Сьогодні я прийшов до церкви о 7 ранку, для проведення літургії, як звичайно в суботу. Коли я піднявся на другий поверх, звернув увагу на те, що в коридор виставили дві колонки, які ми використовували для проведення служб, вони звичайно знаходилися в одній з кімнат на другому поверсі. Потім до мене підійшла служниця церкви і повідомила, що в якийсь із днів з 2 по 7 грудня з храму викрали підсилювач, який ми раніше використовували», — сказав він.

У поліції архієпископу відповіли, що майно не належить йому і що він знаходиться тут незаконно, хоча заяву прийняли. Також архієпископ зауважив, що наразі собор залишається відкритим для грабіжників.

Інші новини

Всі новини