В Індонезії планують замінити держслужбовців на штучний інтелект

Країни

29 листопада 2019, 22:37

Президент Індонезії Джоко Відодо наказав замінити два ранги держслужбовців штучним інтелектом протягом 2020 року.

Про це повідомляє AlJazeera.

«Зараз у нас в державних органах є чотири рівні чиновників. Третій і четвертий рівні скасують, замість них стане працювати штучний інтелект, що дозволить зробити нашу бюрократію швидшою», — заявив Відодо.

Джоко Відодо є президентом Індонезії вже другий термін. Він наполягає на тому, що країна повинна перейти на високий рівень виробництва електромобілів та використовувати власну сировину для виробництва

Інші новини

Всі новини