У нас назагал непогано виходить «вибивати» з іноземців компліменти і сентименти на свою адресу – українці найкращі, найстійкіші, найбільш віддані цінностям, найбільше за Європу і т.д.
Зрештою, українці та українська дипломатія набагато більше і не просять.
А санкції ЄС проти російських портів на Чорному і Азовському морях будуть?
А проти російської авіації, що порушує міжнародні санкції на польоти в окупований Крим?
А Північний потік 2 чи Турецький потік, може, не будемо допускати в ЄС?
А переговори про членство України в ЄС коли почнуться?
А не ставлять і не добиваються відповідей на ці питання українці зі зрозумілих причин.
Європейці теж можуть запитати: на скільки ви там виконали минулорічний план імплементації Угоди про асоціацію? А! Аж на 52%! І це на цілих 7% краще, ніж позаторік. Ну-ну, інтегруйтесь потрошку.
Україна любить вухами. Це, до речі, непогано розуміє і Порошенко.
Текст опубліковано з дозволу автора
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени