Лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка викликали на допит до Служби безпеки України.
Про це він заявив після подання документів до ЦВК, повідомляє прес-служба політика.
"Я підтверджую, справді я отримав повістку на допит до СБУ. Я піду туди у вівторок об 11 годині", - сказав Гриценко.
Коментуючи запитання про причини повістки, політик порадив спитати у президента України Петра Порошенка: "Він краще знає, чому мене туди викликають".
Лідер Громадянської позиції додав, що на допит піде та ховатись не буде.
"Після того, як пройде допит в тих межах, які визначені законом, я вам все повідомлю", - запевнив Гриценко.
Гриценко опублікував список соратників, які керуватимуть його штабом