СБУ викликала Гриценка на допит

Політика

12 січня 2019, 17:59

Лідера партії Громадянська позиція Анатолія Гриценка викликали на допит до Служби безпеки України.

Про це він заявив після подання документів до ЦВК, повідомляє прес-служба політика.

"Я підтверджую, справді я отримав повістку на допит до СБУ. Я піду туди у вівторок об 11 годині", - сказав Гриценко.

Коментуючи запитання про причини повістки, політик порадив спитати у президента України Петра Порошенка: "Він краще знає, чому мене туди викликають".

Лідер Громадянської позиції додав, що на допит піде та ховатись не буде.

"Після того, як пройде допит в тих межах, які визначені законом, я вам все повідомлю", - запевнив Гриценко.

Гриценко опублікував список соратників, які керуватимуть його штабом

Інші новини

Всі новини