Верховна Рада прийняла Програму діяльності Кабінету міністрів України.
За відповідну постанову проголосували 236 народних депутатів України.
Програма діяльності Кабміну, викладена на 120 сторінках, визначає 87 цілей уряду у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, економіки, оборони, енергетики тощо.
Стратегія діяльності уряду включає такі цілі на наступні п’ять років:
- 40%-ве зростання економіки України,
- 1 млн нових робочих місць,
- $50 млрд прямих іноземних інвестицій,
- 24 тис. основних доріг будуть приведені у хороший стан,
- 5 глибоководних портів та 15 аеропортів буде побудовано,
- 20%-ве зменшення рівня забруднення довкілля,
- позитивний демографічний тренд.
«Ми ставимо собі за мету за наступні п’ять років добитися 40% економічного зростання. Це реалістично. Для цього в наступному році треба зрости на п’ять і кожний наступний рік — на сім відсотків», — поінформував прем'єр-міністр Олексій Гончарук.
«Ця програма — робочий документ, за яким будемо вимірювати нашу спільну ефективність», — пояснив він.