Путін порівняв подвиг загиблого в Сирії Романа Філіпова, пілота Су-25, збитого в сирійській провінції Ідліб, з подвигами героїв Великої Вітчизняної війни. "Він прийняв нерівний бій з терористами, не здався, не відступив, і ми маємо повне право порівняти його і з героями-захисниками Брестської фортеці, із захисниками Москви, Сталінграда"
За Москву і Сталінград не скажу, а от із захисниками Брестської фортеці Володимир Володимирович абсолютно правий. Аналогія стовідсоткова.
Окупували Польщу, анексували Західну Білорусь, взяли штурмом Брестську фортецю, командувача гарнізоном генерала Плісовського розстріляли в Харківській в'язниці, капітана Радзишевського, командувача безпосередньо обороною Брестської фортеці, розстріляли в Катині, два місяці добивали по лісах польський гарнізон, добили, влаштували геноцид місцевого населення – а через рік самі героїчно загинули в цій же самій Брестській фортеці. Ну стовідсоткова ж аналогія, правда?
Я вам кажу – в цій країні ніколи нічого не змінюється.
Будь при владі хоч цар, хоч комуністи, хоч Путін. Століттями одне і те ж. Прийти на чужу землю, вбивати направо і наліво, героїчно там здохнути, плакатися про те, які ж ми беззавітні герої всі, складати героїчні міфи про героїчну оборону, панфіловців і Матросова, про "це вам за пацанів", хоча там просто арабська мова, і ненавидіти всіх інших, хто живе в реальності.
Путін – лише наслідок.
Текст опубліковано з дозволу автора
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени