Пряма лінія з Путіним. Питання з Омська:
- Алло! Володимир Володимирович, я мати-одиначка, у мене двоє маленьких синів. Чого мені чекати від держави?
- Як мінімум дві повістки в армію!
Пряма лінія з Путіним. Питання з Омська:
- Алло! Володимир Володимирович, я мати-одиначка, у мене двоє маленьких синів. Чого мені чекати від держави?
- Як мінімум дві повістки в армію!
Теги:
Інші новини