Розрив легенів і печінки. У Києві на переході збили 11-річну дівчинку

Події

27 квітня 2019, 16:15

У четвер, 25 квітня, в Києві Nissan збив 11-річну дівчинку на пішохідному переході, дівчинка в реанімації.

Про це повідомляє Інформатор.

Від удару школярка пролетіла кілька метрів і залишилася лежати на асфальті без ознак життя.

Наразі дівчинка перебуває в реанімації, до неї підключений апарат штучної підтримки життя.

За словами сестри потерпілої, стан дівчинки вкрай важкий. Життєдіяльність тримається на апаратах і препаратах. З уже підтверджених травм: розрив легенів (ліве більшою мірою), розрив селезінки (її видалили під час операції), крововилив в черевній порожнині, забій серця, нирок, розрив печінки, розрив діафрагми - 4 сантиметри, перелом ребер, плечової кістки. Також черепно-мозкова травма.

В ніч з 26 на 27 квітня лікарі виявили, що почався набряк мозку, поставили датчик і наразі стежать за внутрішнім черепно-мозковим тиском. Далі медики будуть розв'язувати питання з переломами тазу та хребта. Але обстеження не можуть провести через нетранспортабельність дитини.

Інші новини

Всі новини