Попри всі негаразди. Polestar анонсувала електричний позашляховик Polestar 7
Новини17 січня 2025, 10:31
Новий генеральний директор компанії Міхаель Лошеллер розкрив трохи інформації про Polestar 7 під час свого недавнього виступу. Він повідомив, що це буде «дуже прогресивний позашляховик» з унікальними перевагами, пише The Verge. Наразі невідомо, коли транспортний засіб надійде у виробництво, та де його власне вироблятимуть (компанія лише повідомила, що виробництво відбуватиметься в Європі).
«Ми увійдемо в сегмент компактних позашляховиків, до речі, найбільший сегмент, він найшвидше зростає у світі, і ми, очевидно, подбаємо про те, щоб у ньому була вся ДНК Polestar», — сказав новий Лошеллер.
Ці заяви звучать доволі оптимістично, якщо врахувати всі останні проблеми компанії. Зокрема є фінансові проблеми. У третьому кварталі 2024 року компанія показала чистий збиток у розмірі 323 мільйони доларів. Було продано 12 548 автомобілів, що на 8% менше, ніж у третьому кварталі 2023 року. Компанія також заявила, що очікує подальшого зниження доходу. Лошеллер передбачив «позитивний» скоригований прибуток на 2025 рік. Також Polestar очікує, що отримуватиме більше грошей від своїх бізнес-операцій, ніж втрачатиме, у 2027 році.
Крім того, NV писав, що напередодні США заборонили підключення на американських авто програмного забезпечення для транспортних засобів китайського виробництва. Це фактично призведе до заборони для Polestar продавати її електромобілі в країні. До цього Polestar зосереджувала свої зусилля саме на ринку США. Під час свого півгодинного виступу Лошеллер жодного разу не згадав цю країну. Натомість його компанія заявила, що незабаром планує розпочати продажі у Франції.